Postcode 9728EA betreft de straat Canadalaan in Groningen, Corpus den Hoorn. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9728EA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9728EA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1964 is Canadalaan 25 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 167m² en een perceeloppervlakte van 295m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 615.000.
Dit bedrijfspand op het adres Canadalaan 1 te Groningen is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1986 met energielabel C. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, topkoeling, inbouwarmaturen, liften, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 1.668 m² (in units vanaf 477 m²) en bestaat uit 4 bouwlagen.
De onderneming Just B Cardistry is gevestigd op Canadalaan 1 te Groningen en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De besloten vennootschap W.H. Schraal Holding B.V. is gevestigd op Canadalaan 31 te Groningen en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Port-Ability B.V. is gevestigd op Canadalaan 31 te Groningen en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Verleende omgevingsvergunning: Diverse locaties o.a. Begraafplaatsen, Beijum, Lewenborg, De Hunze...
Verleende omgevingsvergunning: Canadalaan 27, 9728 EA Groningen - vellen van 2 bomen ( 24-01-2018...
Aanvraag omgevingsvergunning: Canadalaan 27, 9728 EA Groningen – vellen 1 boom (07-01-2018, 20187...
Sloopmelding: Canadalaan 25, 9728 EA Groningen – asbestsanering (03-05-2017, 201771150)
Op 3 september 2016 om 13:30 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Canadalaan 1 te Groningen....
De onderneming DLS is gevestigd op Canadalaan 7 te GRONINGEN en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Op 6 oktober 2013 om 07:37 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Canadalaan 33 te Groningen....
De onderneming Hippe IT is gevestigd op Canadalaan 31 te Groningen en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Corpus den Hoorn
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG