Postcode 9737HA betreft de straat Jaltadaheerd in Groningen, Beijum-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9737HA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9737HA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Bonanzer B.V. is gevestigd op Jaltadaheerd 24 te Groningen en is actief in de branche Activiteiten van financiële holdings.
De vereniging SPV "De Kattendiepers" is gevestigd op Jaltadaheerd 2 te Groningen en is actief in de branche Gezelligheidsverenigingen.
Het adres van deze woning uit 1983 is Jaltadaheerd 32 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 42m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Het adres van deze woning uit 1984 is Jaltadaheerd 8 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 249m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1984 is Jaltadaheerd 4 te GRONINGEN. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 165m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
Aanvraag omgevingsvergunning: Jaltadaheerd 21, 9737 HA Groningen – vellen 1 boom (appelboom op zi...
Groningen - Reserveren parkeervakken als oplaadlocatie - Diverse locaties
Het adres van deze woning is Jaltadaheerd 25 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 142.000.
Het adres van deze woning is Jaltadaheerd 22 te Groningen. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 147.500.
Aanvraag omgevingsvergunning: Nabij Jaltadaheerd 35, kad. sect AB, perc. nr. 6139, 9737 HA Gronin...
Definitief besluit verleende omgevingsvergunning: Jaltadaheerd 14, 9737 HA Groningen – plaatsen d...
Aanvraag omgevingsvergunning: Jaltadaheerd 14, 9737 HA Groningen – plaatsen dakkapel (05-12-2016,...
De onderneming De Reuver ICT Advies is gevestigd op Jaltadaheerd 7 te GRONINGEN en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
Op 19 september 2014 om 13:51 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Jaltadaheerd 15 te Groningen....
De onderneming Winst optimalisatie manager is gevestigd op Jaltadaheerd 25 te Groningen en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beijum-West
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG