Postcode 9781LD betreft de straat Ommelanderdrift in Bedum, Bedum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9781LD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9781LD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1973 is Ommelanderdrift 52 te Bedum. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 246m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 369.500.
Op 5 juli 2014 om 15:31 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Ommelanderdrift 54 te Bedum....
De onderneming Blinternet is gevestigd op Ommelanderdrift 46 te Bedum en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
Kappen acacia
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedum
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG