Postcode 9822TH betreft de straat Niekerkerdiep in Grootegast, Verspreide huizen Oldekerk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9822TH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9822TH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Intrekken watervergunning dam met duiker verbreden nabij Niekerkerdiep 8 te Niekerk
De maatschap J.W. Grijsen en A. Mulder is gevestigd op Niekerkerdiep 8 te NIEKERK en is actief in de branche Vervaardiging van kleding van leer.
Kennisgeving ontvangst sloopmelding - Niekerkerdiep 12 in Niekerk
Kennisgeving ontvangst milieumelding - Niekerkerdiep 12 in NIEKERK
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning voor het gedeeltelijk vernieuwen van een ligb...
Kennisgeving besluit op aanvraag voor het plaatsen van een berging - Niekerkerdiep 12 in Niekerk
Kennisgeving ontvangst aanvraag voor het plaatsen van een berging - Niekerkerdiep 12 in Niekerk
Kennisgeving ontvangst sloopmelding - Niekerkerdiep 8 in Niekerk
Omgevingsvergunning aangevraagd : Niekerk, Niekerkerdiep 12 (ontvangen: 01-08-2018)
De maatschap Mts. Datema A.W. en Velde van der K.R. is gevestigd op Niekerkerdiep 12 te Niekerk en is actief in de branche Fokken en houden van melkvee.
De onderneming J.W. Grijsen is gevestigd op Niekerkerdiep 8 te Niekerk Grootegast en is actief in de branche Fokken en houden van melkvee.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Oldekerk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG