Postcode 9891AA betreft de straat Nieuwestreek in Winsum, Ezinge. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9891AA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9891AA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Vloer & afbouw Deelman B.V. is gevestigd op Nieuwestreek 13 te Ezinge en is actief in de branche Activiteiten van financiële holdings.
De besloten vennootschap Eco2dekvloeren B.V. is gevestigd op Nieuwestreek 13 te Ezinge en is actief in de branche Afwerken van vloeren en wanden.
Het adres van deze woning uit 1858 is Nieuwestreek 11 te Ezinge. Het pand heeft een oppervlakte van 143m² en een perceeloppervlakte van 410m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Kennisgeving ontvangst sloopmelding - Nieuwestreek 17 in Ezinge
Watervergunning voor het uitvoeren van een gestuurde boring nabij Nieuwestreek 1 te Ezinge
Watervergunning voor het aanleggen van kabels nabij Nieuwestreek 1 te Ezinge.
De onderneming Tim van der Heide is gevestigd op Nieuwestreek 19 te Ezinge en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Aanwijzingsbesluit collectieve festiviteiten gemeente Westerkwartier
Het adres van deze woning uit 1930 is Nieuwestreek 23 te Ezinge. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en een perceeloppervlakte van 295m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
De onderneming PestoorSolutions is gevestigd op Nieuwestreek 1 te Ezinge en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Garage Molenheem is gevestigd op Nieuwestreek 21 te EZINGE en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De onderneming Boorschade.nl is gevestigd op Nieuwestreek 19 te EZINGE en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Garage "Molenheem" is gevestigd op Nieuwestreek 21 te Ezinge en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s.
De besloten vennootschap Bijouterie Ezinge B.V. is gevestigd op Nieuwestreek 5 te Ezinge en is actief in de branche Winkels in juweliersartikelen en uurwerken.
De onderneming Stucadoors- en afwerkingsbedrijf Deelman is gevestigd op Nieuwestreek 13 te Ezinge en is actief in de branche Stukadoren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ezinge
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG