Postcode 9915TH betreft de straat Boslaan in Loppersum, Verspreide huizen 't Zandt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9915TH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9915TH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
4 juli 2023 Kennisgeving ontwerpbesluit Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, uitgebreide voorb...
20 februari 2023 verleend voor het versterken van een bedrijfspand aan de Boslaan 1 A in 't Zandt...
Kennisgeving verlenging beslistermijn voor het versterken van een bedrijfspand aan de Boslaan 1 A...
15 november 2022 voor het versterken van een bedrijfspand aan de Boslaan 1 A in 't Zandt.
Op 3 april 2021 om 14:02 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Boslaan te 't Zandt....
De onderneming Sierviskwekerij Boerma is gevestigd op Boslaan 1 te 't Zandt en is actief in de branche Winkels in bloemen, planten, zaden, tuinbenodigdheden, huisdieren en dierbenodigdheden.
De onderneming J.S., H.J. Boerma is gevestigd op Boslaan 1 te 't Zandt en is actief in de branche Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen 't Zandt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG