Postcode 9965RB betreft de straat Prins Bernhardstraat in De Marne, Leens. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9965RB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9965RB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Rado Media is gevestigd op Prins Bernhardstraat 18 te Leens en is actief in de branche Vervaardiging van overige goederen n.e.g..
De onderneming PankArtwork is gevestigd op Prins Bernhardstraat 18 te Leens en is actief in de branche Vervaardiging van overige goederen n.e.g..
De onderneming Varen op de ST5 is gevestigd op Prins Bernhardstraat 42 te Leens en is actief in de branche Binnenvaart (passagiersvaart en veerdiensten).
Het adres van deze woning is Prins Bernhardstraat 42 te Leens. Het pand heeft een oppervlakte van 149m² en een perceeloppervlakte van 634m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
De onderneming Sterling Chatelaine is gevestigd op Prins Bernhardstraat 14 te Leens en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De onderneming H.Pijl Dienstverlening was gevestigd op Prins Bernhardstraat 32 te Leens en was actief in de branche Installatie van verwarmings- en luchtbehandelingsapparatuur.
Watervergunning voor het gedeeltelijk dempen van een watergang en het aanleggen van een duiker na...
De vennootschap onder firma Kinderroosjes is gevestigd op Prins Bernhardstraat 44 te Leens en is actief in de branche Vervaardiging van baby- en sportkleding en kledingaccessoires.
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Prins Bernhardstraat 30 in Leens
Watervergunning voor het aanleggen en hebben van een dam met duiker in een secundaire watergang n...
Het adres van deze woning uit 1998 is Prins Bernhardstraat 32 te Leens. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 602m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.000.
Op 1 maart 2018 om 20:23 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Prins Bernhardstraat 35 te Leens....
De onderneming J.K. Zomerman t.h.o.d.n. Thuishuis Ons Plekkie is gevestigd op Prins Bernhardstraat 30 te Leens en is actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
Verleende omgevingsvergunning kappen vier bomen Prins Bernhardstraat te Leens
Aanvraag omgevingsvergunning kappen 4 bomen Prins Bernhardstraat voor nrs. 10, 14, 16 en 19 Leens...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leens
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG