Postcode 9976VT betreft de straat De Rug in De Marne, Landelijk gebied Lauwersmeer. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 9976VT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 9976VT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Vereniging van Eigenaren van het Natuurdorp "Suyderoogh" is gevestigd op De Rug 3 te Lauwersoog en is actief in de branche supermarkten.
De onderneming Bowling- en partycentrum Restaurant Suyderoogh is gevestigd op De Rug 5 te LAUWERSOOG en is actief in de branche Restaurants.
Op 22 december 2023 om 20:43 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar De Rug te Lauwersoog vanwege een brand in een gebouw....
het wijzigen van de bestemming voor een tijdelijke standplaats, De Rug nabij 1 in Lauwersoog (3 m...
het wijzigen van de bestemming voor een tijdelijke standplaats, De Rug 1 in Lauwersoog (13 april ...
het uitbreiden van de woning, De Rug 3 62 in Lauwersoog (24 januari 2023)
Het adres van deze woning uit 1994 is De Rug 324 te Lauwersoog. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en een perceeloppervlakte van 648m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 209.000.
Watervergunning voor het realiseren van een vijver natuurspeelplaats Lauwersnest nabij De Rug 1 t...
Ontheffing voor het verbod van wegnemen van nesten van huismus en opzettelijk verstoren van en we...
Het adres van deze woning uit 2000 is De Rug 3-267 te Lauwersoog. Het pand heeft een oppervlakte van 67m² en een perceeloppervlakte van 583m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 240.000.
het organiseren van een Vogelfestival 10 juli 2022, De Rug 1 in Lauwersoog (10 juni 2022)
het aanleggen van een natuurspeelplaats, De Rug 1 in Lauwersoog (4 juni 2022)
het aanleggen van een natuurspeelplaats, De Rug 1 in Lauwersoog (13 mei 2022)
een standplaatsvergunning m.b.t. overgangsrecht MEER boven Groningen, De Rug 1 in Lauwersoog (18 ...
Het adres van deze woning uit 1993 is De Rug 389 te LAUWERSOOG. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en een perceeloppervlakte van 550m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 185.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Landelijk gebied Lauwersmeer
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG