Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1721PW.
Dit bedrijfspand op het adres Bijlestaal 44-A te Broek op Langedijk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2016. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 121 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Bijlestaal 42E te Broek op Langedijk is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2011. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 170.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, overheaddeuren, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 100 m².
Dit bedrijfspand op het adres Bijlestaal 64 te Broek op Langedijk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1993 met energielabel A++. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 1.206 m² (in units vanaf 15 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Bijlestaal 64 - 66 te Broek op Langedijk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1993 met energielabel A++. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 1.206 m² (in units vanaf 15 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Bijlestaal 46G te Broek op Langedijk is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2017. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 89 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Bijlestaal 44A te Broek op Langedijk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 120 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Broek op Langedijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG