Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1961NH.
Dit bedrijfspand op het adres Gerrit van Assendelftstraat 5 te Heemskerk is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1971 met energielabel B. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 995.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 261 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Gerrit van Assendelftstraat 17-C 2 te Heemskerk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1979. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 111 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Gerrit van Assendelftstraat 17DEF te Heemskerk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1979. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 600 m² (in units vanaf 140 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG