Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2132DM.
Dit bedrijfspand op het adres Marktlaan 28 te Hoofddorp is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1966. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 134 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Marktlaan 176 te Hoofddorp is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 462 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoofddorp Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG