Bedrijfspanden in postcodegebied 2171TV

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2171TV.

Vrijdag 3 maart 2023

Bedrijfsruimte Edisonstraat 20c Sassenheim

Dit bedrijfspand op het adres Edisonstraat 20c te Sassenheim is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 495.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 228 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Vrijdag 23 september 2022

Bedrijfsruimte Edisonstraat 20J Sassenheim

Dit bedrijfspand op het adres Edisonstraat 20J te Sassenheim is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2021. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 175 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Donderdag 22 september 2022

Bedrijfsruimte Edisonstraat 20/ k Sassenheim

Dit bedrijfspand op het adres Edisonstraat 20/ k te Sassenheim is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2021. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 275.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, overheaddeuren, betonvloer en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 100 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Sassenheim

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement