Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2202LG.
Dit bedrijfspand op het adres Prins Bernhardstraat 55 te Noordwijk (ZH) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1956 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 200.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 129 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Prins Bernhardstraat 53A te Noordwijk (ZH) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1956 met energielabel E. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 570.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 92 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dorpskern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG