Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2225GC.
Dit bedrijfspand op het adres Princestraat 28 te Katwijk (ZH) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1959. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 100 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Princestraat 30 te Katwijk (ZH) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1959. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 135 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG