Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2225PE.
Dit bedrijfspand op het adres Meeuwenlaan 39 te Katwijk (ZH) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1970. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 128 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Meeuwenlaan 45 te Katwijk (ZH) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1960. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 166 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuid-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG