Bedrijfspanden in postcodegebied 2312DT

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2312DT.

Dinsdag 25 augustus 2026

Beleggingsobject Haarlemmerstraat 273 Leiden

Dit bedrijfspand op het adres Haarlemmerstraat 273 te Leiden heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1918. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 475.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 80 m².

Woensdag 1 november 2023

Winkelruimte Haarlemmerstraat 265 Leiden

Dit bedrijfspand op het adres Haarlemmerstraat 265 te Leiden is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 335 m² (in units vanaf 275 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement