Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2641WV.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 39 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2018. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 120 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 69 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019 met energielabel A+++++. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 355 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 105 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 87 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 15 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2017. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet, pantry, airconditioning, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 116 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 87 te Pijnacker is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019 met energielabel A++. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder toilet en pantry. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 110 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 81 te Pijnacker is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, toilet en pantry. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 75 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 79 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 379.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 250 m².
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 93 te Pijnacker is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019 met energielabel A++++. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 230 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 107 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 97 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 31 te Pijnacker is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019 met energielabel A+. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 86 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 1 te Pijnacker is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2021. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 185 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 63 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 120 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 69 - 71 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 355 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 83 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2019. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 120 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Hankweg 75 te Pijnacker is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, overheaddeuren, betonvloer, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 180 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Boezem
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG