Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3134KG.
Dit bedrijfspand op het adres Koningin Wilhelminahaven ZZ 19 te Vlaardingen is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1951. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 100 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Koningin Wilhelminahaven ZZ 22 te Vlaardingen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1913. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, betonvloer, airconditioning en inbouwarmaturen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 575 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Koningin Wilhelminahaven ZZ 25 te Vlaardingen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1967. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 4.050 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Koningin Wilhelminahaven ZZ 19-B te Vlaardingen is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 23 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Koningin Wilhelminahaven ZZ 13 te Vlaardingen is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1880. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 740.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 367 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Koningin Wilhelminahaven ZZ 21 te Vlaardingen is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1913. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 200 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Havengebied Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG