Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3208KW.
Dit bedrijfspand op het adres Dopplerweg 4 te Spijkenisse is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2005 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 120 m² (in units vanaf 60 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Dopplerweg 2 te Spijkenisse is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2005 met energielabel A+. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 200.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 110 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Dopplerweg 6 te Spijkenisse is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2005. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en krachtstroom. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 168 m² (in units vanaf 84 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Dopplerweg 3 te Spijkenisse is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2005. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 134 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrieterrein Halfweg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG