Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3353GG.
Dit bedrijfspand op het adres Brederodelaan 17 te Papendrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1982. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 547 m² (in units vanaf 250 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Brederodelaan 2 te Papendrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1995 met energielabel C. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 991 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Brederodelaan 116 te Papendrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2007. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 264 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Brederodelaan 3 te Papendrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1973. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 263 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Brederodelaan 46 te Papendrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2007. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 141 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Brederodelaan 15 te Papendrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1982 met energielabel D. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 57 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kraaihoek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG