Bedrijfspanden in postcodegebied 3811AJ

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3811AJ.

Dinsdag 9 mei 2023

Winkelruimte Langestraat 70 Amersfoort

Dit bedrijfspand op het adres Langestraat 70 te Amersfoort is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930 met energielabel E. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 35 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Vrijdag 18 februari 2022

Winkelruimte Langestraat 68 Amersfoort

Dit bedrijfspand op het adres Langestraat 68 te Amersfoort is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 306 m² en bestaat uit 4 bouwlagen.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hof

Instellen

Buurten in Stadskern

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement