Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3841CW.
Dit bedrijfspand op het adres Vijhestraat 34 te Harderwijk is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1884. Een energielabel is niet verplicht. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 47 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Vijhestraat 15 te Harderwijk is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1946 met energielabel A+++. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 75 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG