Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 4461BG.
Dit bedrijfspand op het adres Albert Joachimikade 1 te Goes is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2008. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 258 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Albert Joachimikade 3 te Goes heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1870. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.350.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.000 m².
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Goes-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG