Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 4876AP.
Dit bedrijfspand op het adres Bisschopsmolenstraat 52 te Etten-Leur is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1970 met energielabel A. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 170 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Bisschopsmolenstraat 90- 92 te Etten-Leur is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, systeemplafond, toilet, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 65 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Grauwe Polder 1
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG