Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 4931NB.
Dit bedrijfspand op het adres Centraleweg 16-Cen te Geertruidenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1919. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder liften en te openen ramen. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 545 m² (in units vanaf 28 m²) en bestaat uit 5 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Centraleweg 20 te Geertruidenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1920. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 177 m² (in units vanaf 158 m²) en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Centraleweg 16Cen te Geertruidenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1919. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder liften en te openen ramen. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 545 m² (in units vanaf 28 m²) en bestaat uit 5 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Centraleweg 20- 32 te Geertruidenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1919. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, te openen ramen, kabelgoten, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 830 m² (in units vanaf 163 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Centraleweg 16 te Geertruidenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1919. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder liften en te openen ramen. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 545 m² (in units vanaf 28 m²) en bestaat uit 5 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 1a te Geertruidenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1999 met energielabel A+. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 257 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Geertruidenberg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG