Bedrijfspanden in postcodegebied 5061KA

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 5061KA.

Zondag 1 december 2024

Kantoorruimte Schijfstraat 21 Oisterwijk

Dit bedrijfspand op het adres Schijfstraat 21 te Oisterwijk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, kabelgoten, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 1.600 m² (in units vanaf 533 m²) en bestaat uit 3 bouwlagen.

Vrijdag 15 november 2024

Bedrijfsruimte Schijfstraat 9 Oisterwijk

Dit bedrijfspand op het adres Schijfstraat 9 te Oisterwijk is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1980. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.480 m².

Kantoorruimte Schijfstraat 27 Oisterwijk

Dit bedrijfspand op het adres Schijfstraat 27 te Oisterwijk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2015. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 42 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement