Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 5611GM.
Dit bedrijfspand op het adres Rechtestraat 45 te Eindhoven is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 258 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Rechtestraat 27 te Eindhoven is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1944. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 125 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG