Bedrijfspanden in postcodegebied 6191JH

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 6191JH.

Donderdag 14 december 2023

Winkelruimte Markt 28 Beek (LI)

Dit bedrijfspand op het adres Markt 28 te Beek (LI) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1958. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 90 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Woensdag 5 oktober 2022

Winkelruimte Markt 14 Beek (LI)

Dit bedrijfspand op het adres Markt 14 te Beek (LI) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1955 met energielabel A+. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 172 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Zaterdag 25 juni 2022

Winkelruimte Markt 17 Beek (LI)

Dit bedrijfspand op het adres Markt 17 te Beek (LI) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1954. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 125 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beek

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement