Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 6511JK.
Dit bedrijfspand op het adres Houtstraat 19 te Nijmegen is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1959 met energielabel A. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 190 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Houtstraat 1 te Nijmegen is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1951 met energielabel A. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 228 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stadscentrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG