Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 6814HA.
Dit bedrijfspand op het adres Van Lawick van Pabststraat 3-A te Arnhem is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, te openen ramen, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 90 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Van Lawick van Pabststraat 3A te Arnhem is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 90 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Burgemeesterswijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG