Bedrijfspanden in postcodegebied 7001BP

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7001BP.

Woensdag 27 april 2022

Winkelruimte Heezenstraat 31 Doetinchem

Dit bedrijfspand op het adres Heezenstraat 31 te Doetinchem is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1939. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 126 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Vrijdag 18 maart 2022

Bedrijfsruimte Heezenstraat 43 Doetinchem

Dit bedrijfspand op het adres Heezenstraat 43 te Doetinchem is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1940. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 172 m².

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stadscentrum-Zuid

Instellen

Buurten in Doetinchem Centrum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement