Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7131PW.
Dit bedrijfspand op het adres Mercatorstraat 13- 01 te Lichtenvoorde is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2002 met energielabel A+. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 550.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 375 m².
Dit bedrijfspand op het adres Mercatorstraat 1303 te Lichtenvoorde is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2002. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 695.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 484 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Mercatorstraat 13 07 te Lichtenvoorde is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2002 met energielabel B. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry en inbouwarmaturen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 163 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Mercatorstraat 13 02 te Lichtenvoorde heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 301 m².
Dit bedrijfspand op het adres Mercatorstraat 13 08 te Lichtenvoorde is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 260 m².
Dit bedrijfspand op het adres Mercatorstraat 43a te Lichtenvoorde is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 750 m² (in units vanaf 142 m²).
Dit bedrijfspand op het adres Mercatorstraat 39 te Lichtenvoorde is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten en overheaddeuren. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 116 m².
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Kamp Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG