Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7311LT.
Dit bedrijfspand op het adres Deventerstraat 29 te Apeldoorn is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 317 m² (in units vanaf 16 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Deventerstraat 35 te Apeldoorn is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 19 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG