Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7333DB.
Dit bedrijfspand op het adres Debussylaan 27 te Apeldoorn is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1954. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 78 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Debussylaan 25 te Apeldoorn is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1970. Een energielabel is niet verplicht. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 32 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Componistenkwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG