Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7581GC.
Dit bedrijfspand op het adres Brinkstraat 14 te Losser is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1935. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 250 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Brinkstraat 2 te Losser is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1980 met energielabel C. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 436 m² (in units vanaf 150 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Losser-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG