Bedrijfspanden in postcodegebied 7607CM

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7607CM.

Woensdag 22 januari 2025

Winkelruimte Grotestraat 2-d Almelo

Dit bedrijfspand op het adres Grotestraat 2-d te Almelo is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1957. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 115 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Donderdag 19 januari 2023

Winkelruimte Grotestraat 6 Almelo

Dit bedrijfspand op het adres Grotestraat 6 te Almelo is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1926 met energielabel G. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 61 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Donderdag 3 maart 2022

Winkelruimte Grotestraat 2d Almelo

Dit bedrijfspand op het adres Grotestraat 2d te Almelo is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1957. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 115 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad-Noord

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement