Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7622LH.
Dit bedrijfspand op het adres Nieuwe Kerkstraat 12 te Borne is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990 met energielabel A+. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 65 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Nieuwe Kerkstraat 10- 14 te Borne heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1980. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 945.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 614 m².
Dit bedrijfspand op het adres Nieuwe Kerkstraat 30- 32 te Borne is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1936. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 60 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Nieuwe Kerkstraat 30 te Borne is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1936. Een energielabel is niet verplicht. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 32 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Borne Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG