Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7821CJ.
Dit bedrijfspand op het adres Oosterbracht 2 te Emmen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, lichtstraten, loading docks, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.180 m² (in units vanaf 1.000 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Oosterbracht 4-E te Emmen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder krachtstroom, betonvloer, toilet en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 100 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Oosterbracht 4e te Emmen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder krachtstroom, betonvloer, toilet en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 100 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Oosterbracht 16H te Emmen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2008. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 47 m².
Dit bedrijfspand op het adres Oosterbracht 4R te Emmen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 179.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 279 m².
Dit bedrijfspand op het adres Oosterbracht 4S te Emmen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 200 m² (in units vanaf 100 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrieterrein Bargermeer
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG