Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 8253PS.
Dit bedrijfspand op het adres De Dieze 34 te Dronten is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 25 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres De Dieze 46 te Dronten is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2006 met energielabel A+++. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, sprinkler, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.107 m².
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Business Zone Delta
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG