Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 8531AA.
Dit bedrijfspand op het adres Lemsterpad 54-A 01 te Lemmer heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 2008 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 590.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry en. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 900 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lemsterpad 54-A 05 te Lemmer is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 705 m².
Dit bedrijfspand op het adres Lemsterpad 40A te Lemmer is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1980. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 595.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 2.728 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lemsterpad 54 A 19 te Lemmer is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2007. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 81 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lemsterpad 54 a 21- 23 te Lemmer is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2007. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 180 m².
Dit bedrijfspand op het adres Lemsterpad 54a te Lemmer is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2008. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 700.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 920 m² (in units vanaf 15 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lemmer-Lemstervaart
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG