Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 8601CA.
Dit bedrijfspand op het adres Prins Hendrikkade 4 te Sneek is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw met energielabel G. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 549.500 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, krachtstroom, betonvloer en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 704 m² (in units vanaf 659 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Prins Hendrikkade 6 te Sneek heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1960 met energielabel A+. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 365.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 412 m².
Dit bedrijfspand op het adres Prins Hendrikkade 16 te Sneek is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 360.000 euro. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 110 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sneek binnen de grachten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG