Bedrijfspanden in postcodegebied 9711HD

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 9711HD.

Vrijdag 31 mei 2024

Kantoorruimte Gedempte Zuiderdiep 109 Groningen

Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Zuiderdiep 109 te Groningen is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1915. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 60 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.

Dinsdag 19 maart 2024

Horecagelegenheid Gedempte Zuiderdiep 99 Groningen

Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Zuiderdiep 99 te Groningen is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930 met energielabel A. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 27 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad-Zuid

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement