Bedrijven in postcodegebied 1628TG

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 1628TG.

Filter Filter

Donderdag 11 januari 2024

Handelsonderneming Wendy S.
Opgericht in Januari 2024

De onderneming Handelsonderneming Wendy S. is gevestigd op Cole Porterhof 25 te Hoorn en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.

Dinsdag 10 oktober 2023

Nail Office
Opgericht in Oktober 2023

De onderneming Nail Office was gevestigd op Cole Porterhof 31 te Hoorn en was actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.

Stay Strong PT
Opgericht in Oktober 2020

De onderneming Stay Strong PT is gevestigd op Cole Porterhof 40 te Hoorn en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.

Donderdag 1 april 2021

Kattengoed
Opgericht in Januari 2021

De onderneming Kattengoed was gevestigd op Cole Porterhof 28 te Hoorn en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.

Tegelzetbedrijf Tom Papo
Opgericht in Maart 2013

De onderneming Tegelzetbedrijf Tom Papo is gevestigd op Cole Porterhof 34 te Hoorn en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.

Kinderkleding Boutique Monique
Opgericht in April 2013

De onderneming Kinderkleding Boutique Monique is gevestigd op Cole Porterhof 41 te Hoorn en is actief in de branche Winkels in kleding en mode-artikelen; textielsupermarkten.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 05

Instellen

Buurten in Kersenboogerd-Zuid

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement