Bedrijven in postcodegebied 5103PZ

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 5103PZ.

Filter Filter

Dinsdag 11 november 2025

VAGN B.V.
Opgericht in Juni 2008

De besloten vennootschap VAGN B.V. is gevestigd op Lucebertstraat 40 te Dongen en is actief in de branche Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.

Vrijdag 27 juni 2025

VAGN
Opgericht in Juni 2008

De vennootschap onder firma VAGN is gevestigd op Lucebertstraat 40 te Dongen en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.

Donderdag 1 april 2021

J van Beurden schilderwerken
Opgericht in Maart 2021

De onderneming J van Beurden schilderwerken is gevestigd op Lucebertstraat 14 te Dongen en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.

Dinsdag 26 november 2019

TrendSuppliez
Opgericht in Augustus 2017

De onderneming TrendSuppliez is gevestigd op Lucebertstraat 10 te Dongen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.

Woensdag 23 oktober 2019

SILENTD
Opgericht in Oktober 2019

De vennootschap onder firma SILENTD is gevestigd op Lucebertstraat 18 te Dongen en is actief in de branche Verhuur en lease van overige machines en werktuigen en van overige goederen (geen automaten).

Zaterdag 15 september 2018

FEAR.
Opgericht in September 2018

De vennootschap onder firma FEAR. is gevestigd op Lucebertstraat 18 te Dongen en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoge Akker

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement