Bedrijven in postcodegebied 6285AS

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 6285AS.

Filter Filter

Dinsdag 21 januari 2020

ALGLO
Opgericht in Januari 2020

De onderneming ALGLO is gevestigd op Wilhelminastraat 1 te Epen en is actief in de branche Eventcatering.

Dinsdag 13 augustus 2019

Do All Better
Opgericht in Juli 2019

De onderneming Do All Better is gevestigd op Wilhelminastraat 1 te Epen en is actief in de branche Eventcatering.

Zaterdag 15 september 2018

Bas Aarts
Opgericht in September 2018

De onderneming Bas Aarts is gevestigd op Wilhelminastraat 11 te Epen en is actief in de branche Brede administratieve dienstverlening.

Dinsdag 13 september 2016

Spar Vluggen
Opgericht in Januari 2016

De vennootschap onder firma Spar Vluggen is gevestigd op Wilhelminastraat 15 te EPEN en is actief in de branche supermarkten.

Dinsdag 21 juni 2016

C.O. F&B
Opgericht in April 2016

De onderneming C.O. F&B is gevestigd op Wilhelminastraat 19 te EPEN en is actief in de branche Restaurants.

Donderdag 1 januari 2015

Horeca Peters
Opgericht in Maart 2013

De onderneming Horeca Peters is gevestigd op Wilhelminastraat 13 te Epen en is actief in de branche Cafés.

Spar Lambert Werry v.h. Krekels
Opgericht in Maart 2013

De onderneming Spar Lambert Werry v.h. Krekels is gevestigd op Wilhelminastraat 15 te Epen en is actief in de branche Supermarkten en dergelijke winkels met een algemeen assortiment voedings- en genotmiddelen.

Appartementenhotel Geuldal
Opgericht in April 2013

De onderneming Appartementenhotel Geuldal is gevestigd op Wilhelminastraat 21 te Epen en is actief in de branche Verhuur van vakantiehuisjes en appartementen; jeugdherbergen en vakantiekampen.

Hotel Os Heem Epen
Opgericht in April 2013

De onderneming Hotel Os Heem Epen is gevestigd op Wilhelminastraat 19 te Epen en is actief in de branche Hotels e.d..

Appartementen-Hotel Ons Epen
Opgericht in April 2013

De onderneming Appartementen-Hotel Ons Epen is gevestigd op Wilhelminastraat 1 te Epen en is actief in de branche Verhuur van vakantiehuisjes en appartementen; jeugdherbergen en vakantiekampen.

Hotel-Café Peerboom
Opgericht in April 2013

De onderneming Hotel-Café Peerboom is gevestigd op Wilhelminastraat 11 te Epen en is actief in de branche Hotels e.d..

RALCON
Opgericht in April 1987

De onderneming RALCON is gevestigd op Wilhelminastraat 1 te Epen en is actief in de branche Markt- en opinieonderzoekbureaus.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Epen

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement