Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 8091KG.
In postcodegebied 8091KG zoek ik een:
De onderneming Barati Ecom is gevestigd op Ericastraat 14 te Wezep en is actief in de branche Overige niet-gespecialiseerde detailhandel.
De onderneming Pourai Barati is gevestigd op Ericastraat 14 te Wezep en is actief in de branche Koeriers.
De onderneming StyleByIris is gevestigd op Ericastraat 36 te Wezep en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming NW Begeleiding is gevestigd op Ericastraat 30 te Wezep en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
De onderneming van de Werf Occasions is gevestigd op Ericastraat 36 te Wezep en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De besloten vennootschap Overcoming Obstacles B.V. is gevestigd op Ericastraat 30 te Wezep en is actief in de branche Overige sportaccommodaties.
De onderneming Duim Software is gevestigd op Ericastraat 20 te Wezep en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Dennis Goudbeek bestratingen is gevestigd op Ericastraat 34 te Wezep en is actief in de branche Stratenmaken.
De onderneming Klussenbedrijf Bijsterbosch is gevestigd op Ericastraat 22 te Wezep en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming D. Goudbeek Bestratingsbedrijf is gevestigd op Ericastraat 34 te Wezep en is actief in de branche Wegenbouw en stratenmaken.
De onderneming Klusservice Verbruggen was gevestigd op Ericastraat 2 te Wezep en was actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wezep-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG