Bedrijven in postcodegebied 8261BD

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 8261BD.

Filter Filter

Donderdag 10 november 2022

JeSa Kampen Holding B.V.
Opgericht in September 2022

De besloten vennootschap JeSa Kampen Holding B.V. is gevestigd op Buiten Hofstraat 23 te Kampen en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.

Woensdag 24 maart 2021

Les Bij Willeke
Opgericht in Januari 2021

De onderneming Les Bij Willeke is gevestigd op Buiten Hofstraat 23 te Kampen en is actief in de branche auto- en motorrijscholen.

Maandag 18 september 2017

BARBAARS
Opgericht in Augustus 2017

De vennootschap onder firma BARBAARS is gevestigd op Buiten Hofstraat 23 te Kampen en is actief in de branche cafés.

Dinsdag 13 september 2016

David Klein
Opgericht in Maart 2016

De onderneming David Klein is gevestigd op Buiten Hofstraat 21 te KAMPEN en is actief in de branche Winkels in keukens.

Donderdag 1 januari 2015

Glazenwasserij Natuurschoon
Opgericht in April 2013

De onderneming Glazenwasserij Natuurschoon is gevestigd op Buiten Hofstraat 15-1 te Kampen en is actief in de branche Gespecialiseerde reiniging van gebouwen en industriële reiniging.

DIBAS concepting
Opgericht in Maart 2013

De onderneming DIBAS concepting is gevestigd op Buiten Hofstraat 45 te Kampen en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.

Omanista B.V.
Opgericht in Maart 2013

De besloten vennootschap Omanista B.V. is gevestigd op Buiten Hofstraat 21 te Kampen en is actief in de branche Financiële holdings.

J. Veenkamp
Opgericht in Maart 2013

De onderneming J. Veenkamp is gevestigd op Buiten Hofstraat 5 te Kampen en is actief in de branche Stukadoren.

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement