Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 9351VR.
In postcodegebied 9351VR zoek ik een:
De besloten vennootschap Innowood B.V. is gevestigd op Vossenkamp 2 te Leek en is actief in de branche Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Stichting Administratiekantoor Harry Buiter Meubelspuiterij is gevestigd op Vossenkamp 3 te Leek en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Jan stuc stukadoor is gevestigd op Vossenkamp 11 te Leek en is actief in de branche stukadoors.
De besloten vennootschap Auto Kapma B.V. is gevestigd op Vossenkamp 8 te Leek en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De besloten vennootschap Kapma Holding B.V. is gevestigd op Vossenkamp 8 te Leek en is actief in de branche Handel in eigen onroerend goed.
De besloten vennootschap Poelman Assuranti?n B.V. is gevestigd op Vossenkamp 7b te Leek en is actief in de branche assurantietussenpersonen.
De besloten vennootschap Harry Buiter Meubelspuiterij B.V. is gevestigd op Vossenkamp 3 te Leek en is actief in de branche Reparatie en stoffering van meubels.
De besloten vennootschap Innosys B.V. is gevestigd op Vossenkamp 2 te Leek en is actief in de branche Handelsbemiddeling in machines, technische benodigdheden, schepen en vliegtuigen.
De besloten vennootschap Boikon Lease B.V. is gevestigd op Vossenkamp 2 te Leek en is actief in de branche Verhuur en lease van landbouwmachines en -werktuigen.
De besloten vennootschap Boikon Holding B.V. is gevestigd op Vossenkamp 2 te Leek en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Innotrace B.V. is gevestigd op Vossenkamp 2 te Leek en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Innoster B.V. is gevestigd op Vossenkamp 2 te Leek en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Innocomp B.V. is gevestigd op Vossenkamp 2 te Leek en is actief in de branche Groothandel in computers, randapparatuur en software.
De besloten vennootschap Innowall B.V. is gevestigd op Vossenkamp 2 te Leek en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Nawras B.V. is gevestigd op Vossenkamp 7n te Leek en is actief in de branche Vervaardiging van overige voedingsmiddelen n.e.g..
De besloten vennootschap Mesken Beton- & Kraantechniek B.V. is gevestigd op Vossenkamp 4 te LEEK en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor een specifieke bedrijfstak.
De besloten vennootschap FH2L B.V. is gevestigd op Vossenkamp 7b te LEEK en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Harry Buiter Meubelspuiterij is gevestigd op Vossenkamp 3 te Leek en is actief in de branche Reparatie en stoffering van meubels.
De besloten vennootschap Martini Reclamemakers B.V. is gevestigd op Vossenkamp 5a te Leek en is actief in de branche Reclamebureaus.
De besloten vennootschap Noorder Betonpompen Centrale (N.B.C.) B.V. is gevestigd op Vossenkamp 4 te Leek en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied Midwolde
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG