Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 2011HH.
Viering van de verjaardag van Adolf Hitler door de Ortsgruppe (afdeling) Haarlem van de N.S.D.A.P. in het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat. Op het podium leden van de Hitler Jugend, Bund Deutscher Mädel en de Jeugdstorm.
Viering van de verjaardag van Adolf Hitler door de Ortsgruppe (afdeling) Haarlem van de N.S.D.A.P. in het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat.
Herdenkingsbijeenkomst van de N.S.D.A.P. Ortsgruppe Haarlem in het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat. Foto: de vlaggen worden binnengedragen.
Opbouw van de handelsbeurs georganiseerd door de Middenstandsraad Haarlem en Omliggende Gemeenten in de benedenzaal van het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat. Foto: de stand van Haarlem's Roem margarine in een hoogfijne samenstelling.
Handelsbeurs/consumentenbeurs georganiseerd door de Middenstandsraad Haarlem en Omliggende Gemeenten in de benedenzaal van het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat. Foto: de stand van Union Chocolade.
Bijeenkomst van leden van de Middenstandsraad Haarlem en Omliggende Gemeenten geportretteerd in het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat.
Hoofdcommissie van de Middenstandsraad Haarlem en Omliggende Gemeenten geportretteerd in het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat. Algemeen voorzitter: C. den Boom, algemeen secretaris P.J.M. van Tetering.
Dagelijks Bestuur van de Middenstandsraad Haarlem en Omliggende Gemeenten geportretteerd in het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat. Algemeen voorzitter: C. den Boom, algemeen secretaris P.J.M. van Tetering.
Opbouw van de handelsbeurs/expositie georganiseerd door de Middenstandsraad Haarlem en Omliggende Gemeenten in de benedenzaal van het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat. Links de stand van H.J. Lamp, kristal en porselein.
Opbouw van de handelsbeurs georganiseerd door de Middenstandsraad Haarlem en Omliggende Gemeenten in de benedenzaal van het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat. Op de achtergrond de stand van de Nieuwe Haarlemsche Courant.
Ere comité onder voorzitterschap van burgemeester C. Maarschalk van de Middenstandsraad Haarlem en Omliggende Gemeenten geportretteerd in het Concertgebouw/tegenwoordig de Philharmonie aan de Lange Begijnestraat.
In verband met de rechtzaak tegen de Palestijnse vliegtuigkapers werd de omgeving van de rechtbank afgesloten. Hier militairen bij de Lange Begijnestraat.
In verband met de rechtzaak tegen de Palestijnse vliegtuigkapers werd de omgeving van de rechtbank afgesloten.
In verband met de rechtzaak tegen de Palestijnse vliegtuigkapers werd de omgeving van de rechtbank afgesloten. Een tank in de Lange Begijnestraat.
Bloemenmeisjes in de Concertzaal.
Prinses Margriet bij het concert van het Noordhollands Philharmonisch Orkest in het Concertgebouw.
Het Aristide Cavaillé-Coll orgel dat sinds 1924 in het Concertgebouw staat.
Uitvoering van het Noordhollands Philharmonisch Orkest o.l.v. Henri Arends in het Concertgebouw.
Na de uitvoering van "Jeanne d 'Arc Au Bûcher" in de Gem. Concertzaal t.g.v. het 40-jarig bestaan van de Haarlemse Oratorium Vereniging, wordt actrice Georgette Hagedoorn voorgesteld aan burgemeester Cremers. In het midden Dr. J.E. baron de Vos van Steenwijk, commissaris der Koningin van Noord Holland.
Burgemeester Cremers (r) op de pluimvee tentoonstelling in het Concertgebouw
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bakenes
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG