Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 2012JG.
Bezoek aan Haarlem van Ir. A. Mussert, leider van de N.S.B. - Fonteinlaan.
Fonteinlaan, ziende naar het zuiden. Erepoort in de Haarlemmerhout op de grens van Heemstede bij de societeit "Trou moet blijcken" t.g.v. het bezoek van koningin Wilhelmina en koninging-regentes Emma aan Haarlem e.o.
Fonteinlaan, ziende naar het noorden.
Fonteinlaan 3. Hotel "Den Hout", ziende naar het noordwesten.
Kinderfestiviteiten voor hotel Scholten (hotel "Den Hout") aan de Fonteinlaan 3.
Fonteinlaan. Het herbouwde "Dreefzicht" aan de ingang van de Haarlemmerhout, ziende naar het noordwesten.
Politie. Agenten van de motordienst klaar voor de start van een onderlinge wedstrijd, met restaurant "Dreefzicht" als punt van vertrek.
Fonteinlaan 1. Restaurant Dreefzicht tijdens een op dat moment nog illegale verbouwing, ziende naar het zuidwesten.
De gasten van restaurant Dreefzicht aan tafel voor het koud buffet.
De Rolls Royce Silver Cloud II LWB, ooit eigendom van de actrice Zsa Zsa Gábor , was een opvallende verschijning in het vijftigste bloemencorso.
Tweede Kamerlid Hella Voûte (VVD) met de immer stralende glimlach, maakt, staand achter de tafel, oudere VVD'ers wegwijs op de elektronische snelweg.
Mej. v. Egmond, geflankeerd door twee heren van de Nutsspaarbank West Nederland tijdens de opening van het bankgebouw aan de Fonteinlaan.
Fonteinlaan, westelijke rijbaan, ziende naar het noorden.
Fonteinlaan 3. Hoofdkantoor Verenigde Spaarbank.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Florapark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG